Članky


Ak vás článok zaujal a chcete vedieť viac
kliknite na zobraziť celé v pravo dole : ).S vývojem nových technologií a s ním ruku v ruce jdoucí vývoj software se nám
dostávájí i nové druhy umění. Jedním z nich je právě Speed Painting. Více v článku.Podľa najnovšej americkej štúdie má hranie Tetrisu značný vplyv na štruktúru a efektivitu jednotlivých častí mozgu. Štúdiu vypracoval tím štyroch vedcov pod vedením jedného z nich, neurológa Richarda Haiera.Nová stabilná verzia Google Chrome 3.0 je najrýchlejším prehliadačom. V testoch porazila aj doterajšiu jednotku, Safari od Applu, ktorý s ním zdieľa jadro WebKit. Na základe testov, ktoré od minulého týždňa vykonával Computerwolrd, je Chrome 3.0 najrýchlejšia stabilná verzia zo všetkých piatich hlavných webových prehliadačov. Výsledky ukazujú, že pri práci s JavaScriptom je viac ako deväťkrát rýchlejší ako Internet Explorer 8 od Microsoftu, viac ako päťkrát rýchlejší ako nedávno vydaná Opera 10.0, dvaapolkrát rýchlejší ako súčasný Firefox 3.5 a o 30 percent rýchlejší ako Safari 4.0.
Už 18 septembra sa vo výtlačku časopisu Entertainment Weekly, zaoberajúceho sa šoubiznisom objaví videoreklama. Pôjde však iba o niekoľko výtlačkov, ktoré budú distribuované iba v Los Angeles a New Yorku.
1  
2  
 
Design By T!B0